Zobacz jak przebiega rekrutacja na pracę w Niemczech. w firmie AVORIA !
Open
X

Kontakt.

Avoria Sp. z o. o.

ul. Zjednoczenia 4/6, 41-500 Chorzów

 +48 600 50 20 20
 +48 32 770 00 02

REGON: 243153557, NIP: 6272734446
KRS: 0000447383, KRAZ: 9628

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Czwartek 9:00 – 17:00
Piątek 8:00 – 16:00

 


Opiekunki osób starszych w Niemczech – szukasz pracy? Skontaktuj się z nami.

Różnego rodzaju portale oraz fora związane z szukaniem pracy wypełnione są ogłoszeniami w stylu „Szukam pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech”. Widząc ich ilość, można bez problemu powiedzieć, że wiele jest osób, które chciałyby wyjechać za granicę w celach zarobkowych. Oczywiście ogłoszeniom osób szukających pracy, bardzo często odpowiadają ogłoszenia pracodawców, te jednak bardzo często nie zawierają zbyt wiele szczegółowych informacji na temat tego jak ta praca miałaby wyglądać na miejscu. O wiele częściej są to po prostu ogłoszenia o treści „praca Niemcy opieka”, „praca w opiece Niemcy” czy też „opiekunka praca Niemcy”. W ogłoszeniu zazwyczaj podany jest tylko numer telefonu, ewentualnie email, nie ma natomiast żadnych informacji dotyczących legalności czy jakiejkolwiek umowy, która miałaby zostać zawarta z pracownikiem.

My ze swojej strony, jako certyfikowana agencja opiekunek Avoria, oferujemy usługi pośrednictwa pracy dla osób chcących wyjechać do Niemiec w celu podjęcia pracy jako opiekunka osób starszych, zapewniając pełną gwarancją legalności oferowanego zatrudnienia. Uważamy, że wyjazd za granicę w celach zarobkowych jest przedsięwzięciem odważnym już przez sam fakt rozstania z rodziną i wyjazdu do obcego miejsca, dlatego staramy się ułatwić naszym pracownikom zarówno w samym wyjeździe, jak również podczas pobytu na terenie Niemiec. To, co możemy zrobić, to przede wszystkim zaoferować naszym pracownikom przejazd w obie strony oraz zakwaterowanie i wyżywienie już na miejscu w Niemczech. Inną istotną rzeczą, o którą dbamy i bez której nie wyobrażamy sobie jakiegokolwiek wyjazdu, jest umowa oferująca jasne zasady współpracy.

 

Opieka (Niemcy) – poznaj naszą kadrę

 

Komfort fizyczny w postaci bezpiecznego przejazdu i wygodnego zakwaterowania z wyżywieniem, to jednak nie wszystko, co ma znaczenie dla naszych pracowników, czego mamy pełną świadomość. Wiemy, że większość osób, które zdecydowały się na funkcję opiekunki w Niemczech, postanowiło wyjechać z powodu wyższych niż w Polsce zarobków. Wyjeżdżając z nami, każdy pracownik ma gwarancję określonej wypłaty – wszystko jest zawarte w umowach, które pracownik podpisuje.

Jako agencja, która ma wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy opiekunek zagranicznych, wiemy też jak bardzo istotny jest stan psychiczny naszych pracowników, dlatego nad każdym opiekunem, będącym na terenie Niemiec czuwa koordynator, do którego ten zawsze może się zwrócić o pomoc, nawet jeśli problem nie wydaje się znaczący. Wierzymy, że czasem krótka rozmowa i po prostu zaoferowanie wsparcia mogą zdziałać naprawdę wiele.

 

Masz pytania? Zadaj je

 

Zależy nam, żeby każdy, kto zdecyduje się na wyjazd w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, miał świadomość że zawsze jest ktoś, kto czuwa nad jego bezpieczeństwem, kto wysłucha i pomoże. Funkcja koordynatora powstała właśnie w celu nadzorowania pracy i warunków, w jakich przebywają poszczególni pracownicy, dlatego zachęcamy każdego z naszych pracowników, by w razie jakichkolwiek problemów dzwonił lub kontaktował się ze swoim koordynatorem inną, dogodną dla niego drogą.

Adres

„Avoria Sp. z o. o.
ul. Zjednoczenia 4/6,
41-500 Chorzów

NIP: 6272734446 ,
REGON: 243153557

e-mail: kontakt@avoria.pl
tel.: +48 600 50 20 20