Zobacz jak przebiega rekrutacja na pracę w Niemczech. w firmie AVORIA !
Open
X

O nas.

Pośrednictwem pracy dla osób chcących wyjechać do Niemczech, żeby móc opiekować się osobami starszymi zajmujemy się od lat, posiadamy więc niezbędne doświadczenie, dzięki któremu nasi pracownicy mogą mieć pewność, że działamy z pełnym profesjonalizmem. Mamy też świadomość tego jak trudną pracą jest praca jako opieka osób starszych w Niemczech, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby decydujące się na wyjazd osoby mogły liczyć na naszą pomoc i nie musiały martwić się o podstawowe rzeczy, takie jak zakwaterowanie, wyżywienie czy ubezpieczenie.

 

Jaką osobą powinien być według nas opiekun osoby starszej Niemcy?

 

Wierzymy, że osoba, która chce pracować na tym stanowisku powinna cechować się odwagą oraz empatią, nie bać się nowych wyzwań oraz być otwartą na nowe doświadczenia. Ogromne znaczenie ma też oczywiście umiejętność porozumiewania się z drugim człowiekiem oraz chęć niesienia pomocy. Wierzymy, że pewną przewagę nad innymi kandydatami na stanowisko opiekuna mogą mieć osoby posiadające pewnego rodzaju doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub osobami chorymi. Nie uważamy jednak, że brak doświadczenia jest czynnikiem, który powinien wykluczać jakiekolwiek osoby, chcące podjąć pracę jako opiekun osób starszych Niemcy.

Praca jako opiekunka w Niemczech to jedno z tych zajęć, do których można posiadać naturalny talent lub predyspozycje. Niezależnie jednak od tego czy ktoś posiada odpowiednie kwalifikacje lub doświadczenie, wierzymy, że z pewną dozą dobrej woli, może z powodzeniem podjąć się tej pracy i czerpać z niej korzyści. Oczywiście każdy opiekun osób starszych Niemcy może oczekiwać z naszej strony na kompleksową opiekę firmy Avoria, a więc między innymi na zakwaterowanie bezpośrednio w domu podopiecznego, razem z pełnym wyżywieniem. Bardzo często do dyspozycji opiekuna są również inne wygody, np. w postaci Internetu czy telewizji, czasem nawet polskojęzycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych opiekunów zapewniamy podstawowe według nas świadczenia, dlatego żaden opiekun nie musi martwić się o wyjazdu do Niemiec oraz późniejszy powrót do kraju. Praca dla opiekunek w Niemczech może mieć różny wymiar, a co za tym idzie wymagać różnych predyspozycji, w tym różnego stopnia opanowania języka niemieckiego czy kwalifikacji, które opiekun powinien posiadać, dlatego decydując się na pracę w naszej firmie, opiekun może mieć pewność, że warunki podjętej przez niego pracy, będą zgodne z jego kwalifikacjami oraz faktycznym stanem podopiecznego, do którego pojedzie. Jako doświadczona firma praktykujemy rozwiązanie, które pozwala zapoznać się opiekunom z pełnym zakresem obowiązków, których będą się musieli podjąć na miejscu w Niemczech. Oczywiście niezależnie od wszystkich rozmów czy uzgodnień, opiekunowie, będąc już na miejscu w Niemczech podczas całego okresu zatrudnienia, zawsze mogą zwrócić się o pomoc do swojego koordynatora.